Upload

Sieć zbudowana jest na fundamencie różnych typów plików. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia, treści wideo, takie jak filmy czy osobiste dokumenty, ciągle udestępniamy i wymieniamy pliki.

Jest to jeden z głównych powodów istnienia usług takich jak Dropbox, które pomagają nam zarządzać i synchronizować nasze pliki, gdziekolwiek jesteśmy.

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Internetu, poznasz znaczenie udostępniania plików oraz to jak ważne może być uzyskanie dostępu do niezawodnych usług udostępniania plików w sposób bezpieczny i wygodny.

Jeśli jesteś programistą, być może zwrócisz się ku idei budowy własnej witryny do udostępniania plików lub chcesz wyposażyć istniejący projekt strony internetowej o funkcję udostępniania plików, która pozwoliłaby Twoim klientom lub odwiedzającym dzielić się własnymi plikami.

Jest na to wiele sposobów, ale aby to osiągnąć, musimy znaleźć niezawodne rozwiązanie do przesyłania plików i zarządzania nimi. Właśnie dlatego zebraliśmy listę najbardziej znanych i najlepszych skryptów do przesyłania plików jQuery, z których będziesz mógł korzystać w celu przesyłania i optymalizowania plików.